W Endego spełniamy skomplikowane wymagania projektowe i dostarczamy doskonałe wyniki. Nasze najnowsze „case study” ilustruje naszą współpracę z dostawcą TIER1, gdzie powierzono nam obszar rozwoju wiązek przewodów. W tym tekście szczegółowo opisano, w jaki sposób wykorzystaliśmy naszą wiedzę specjalistyczną, aby spełnić określone standardy i wymagania, zapewniając sukces projektu.
Dostawca TIER1, któremu renomowany producent OEM zlecił opracowanie kompletnego pojazdu od fazy koncepcyjnej, w tym opracowanie wiązek elektrycznych zgodnie z procesem VOBES i zgodnych z normami OEM (VW6000, VW80000). Wymagało to rozważenia wykonalności i optymalizacji procesu produkcji poszczególnych wiązek, ich montażu w kompletny produkt oraz możliwości instalacji w pojeździe znajdującym się jeszcze na wczesnym etapie rozwoju, przy jednoczesnym zachowaniu wymaganej jakości, minimalizacji jednostkowych kosztów produkcji i zapewnieniu, że części nie będą podatne na zmiany na późniejszych etapach projektu.
Endego zebrało wyspecjalizowany zespół, aby sprostać tym wyzwaniom. Nasze zadanie obejmowało:
Nasze rozwiązanie wykorzystywało zaawansowane technologie i metodologie:
Kompetencje Endego w zakresie projektowania i rozwoju wiązek przewodów w pojazdach są szerokie. Nasze możliwości obejmują:
Aby uzyskać bardziej szczegółowy wgląd w nasze kompetencje, odwiedź naszą stronę Wiązki przewodów.
Niedawny projekt Endego z dostawcą TIER1 pokazuje naszą zdolność do spełniania złożonych wymagań i dostarczania pomyślnych wyników. Wykorzystując zaawansowane technologie i naszą rozległą wiedzę, zapewniliśmy zgodność projektu z rygorystycznymi standardami i ukończenie go na czas.
Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, skontaktuj się z nami.
Jeśli pomyślisz o samochodzie… czy wydaje Ci się być skomplikowany? Podwozie, koła, silnik, skrzynia biegów, klimatyzacja, stereo i gotowe. Cóż, samochody nie są już takie proste. Biznes motoryzacyjny ewoluował, a samochody to już nie tylko jazda, ale także sposób spędzania czasu w jej trakcie i oczywiście – bezpieczeństwo.
Czytaj więcejPrzyszłość transportu kolejowego jest nierozerwalnie związana z technologiami przyjaznymi środowisku. Według wielu ekspertów jednym z fundamentów nowoczesnego kolejnictwa mają stać się pociągi wodorowe. Jak pod względem zaawansowania prac nad zastosowaniem wodoru w kolejnictwie wypadają polskie firmy? Czy kolej wodorowa może zrewolucjonizować transport szynowy w naszym kraju i na całym świecie?
Czytaj więcejIdea zrównoważonego rozwoju oraz nastawienie na ekologię determinują kierunek, w którym zmierza współczesny transport publiczny. Autobus wodorowy jest innowacyjnym środkiem transportu doskonale wpisującym się w standardy, jakie powinna spełniać nowoczesna komunikacja miejska. Na ulicach polskich i zagranicznych miast coraz częściej można spotkać te niskoemisyjne pojazdy, które nie tylko szybko stają się funkcjonalnym elementem transportu publicznego, ale także zapewniają szereg korzyści w innych obszarach, m.in. przyczyniając się do poprawy jakości powietrza w danej miejscowości. Przewiduje się, że wraz z ich elektrycznymi odpowiednikami autobusy na wodór staną się w perspektywie kolejnych lat nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu. Co sprawia, że pokładane są w nich tak duże nadzieje?
Czytaj więcej